Aktivity pro děti v Janských Lázních

Ubytování v penzionu Martin je vhodné pro pobyty s dětmi!

V zimě jsou přímo u penzionu tři dětské vleky a dětský pás pro nejmenší. Nově mají také instalováno zasněžování technickým sněhem.

Hned vedle ubytování je lyžařská škola a školka a půjčovna vybavení ( 10% sleva pro ubytované).

Děti máme rádi a proto jsme pro ně připravili v Penzionu Martin *** Janské Lázně vnitřní dětský koutek s hračkami a venkovní věž se skluzavkou, žebříkem, lezecí stěnou a houpačkou. V restauraci jsou k dispozici dětské sedačky ke stolu. Z bohatého výběru snídaní je vždy dostatek čerstvých potravin vhodných pro stravování dětí.

V penzionu Martin mají děti oblíben vnitří bazén s protiproudem a solnou jeskyni, do kterých můžete dohodnout vstup ZDARMA. Je možné zapůjčit hry, badminton, velké kobercové člověče nezlob se, šipky s terčem, horská kola.

Vedle penzionu, přímo v Janských Lázních je mingolf, v okolí dětský vláček (i pro dospělé), horský potok s vodopády, lanové centrum, je možné zapůjčit u kabinové lanovky horské koloběžky a po výjezdu kabinovou lanovkou příjemně sjedete z Černé hory s krásným výhledem do dalekého kraje Krkonoš, všechny aktivity je možné provozovat přímo od ubytování v penzionu Martin.

Přímo u penzionu jsou 3 vleky poma pro malé děti a pro ty, kteří se chtějí naučit lyžovat, hned vedle penzionu je lyžařská školička a škola, dětský pás, kde se děti zabaví s usměvavými instruktory. Pro ty, kteří jsou už aktivními lyžaři, jsou u penzionu i velké sjezdovky. Velkou výhodou je příjezd na lyžích až před penzion kde jste ubytovaní! A po lyžování - šup do bazénu! 

V okolí je dětská farma se zvířátky Mochomůrka a Muzeum - výstava pohádkových postav, můžete si zapůjčit klíč a vypravit se na hrádek Aichelberg, nebo nechat děti postavit hráz z kamenů v horském potoce.

Bobová dráha, Mladé Buky, Janské Lázně - zábava pro malé i velké

Nedaleko: ZOO Dvůr Králové n. L., Adršpach, Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Pramen Labe z Horních Míseček, Mumlavské vodopády u Harachova, Hrádek Aichelberg, vojenská pevnost Stachelburg, Bobová dráha v Mladých Bukách + dětský areál s průlezkami aj ...

Vnitřní dětský koutek s hračkami v penzionu je volně přístupný po celý pobyt.

Dětský domeček, dětský koutek pro děti, ubytování pro děti u dětských vleků

STEZKA KORUNAMI STROMŮ Janské Lázně

Nad Janskými Lázněmi, směrem na Černý Důl byla otevřena nová Stezka korunami stromů. Jsou tu krásné výhledy a zajímavosti ☺.