Rekondice Janské Lázně

Rekondice Janské Lázně zajišťujeme především pro skupiny seniorů, zdravotně postižených osob a ostatní zájemce.

Výhodou ubytování u nás je možnost využívat zcela ZDARMA každý den relaxační bazén s protiproudem a solnou jeskyni.  Kvalita a čistý penzion Vás potěší, pobyt bude příjemný. Pro hosty připravujeme výborné snídaně formou bufetu a hezké porce obědů i večeří. Ke snídaním navíc pečeme každý den čerstvé koláče. Atraktivní prostředí kolem ubytování je vhodné pro všechny typy pohyblivosti. V blízkém okolí Janských Lázní je mnoho kulturních akcí, koncertů a tanečních večerů.

Pokud máte zájem, zašlete nám kontakt a my Vám zavoláme a sdělíme více informací. 

Stravování zajišťujeme pro skupiny polopenzi nebo plnou penzi z čerstvých surovin. Dále je možné zajistit masáže přímo v penzionu, nebo docházet do vedlejšího objektu nebo rehabilitačního zařízení na další procedury. Penzion je umístěn v krásném prostředí vhodném pro seniory, kteří hledají spíše nenáročné turistické cesty, nebo jen léčbu či ozdravný pobyt a lázeňské klidné prostředí. V okolí je mnoho zajímavostí a přírodních krás, kabinová lanovka, minigolf a mnoho dalších činností. Lázeňská kolonáda v Janských Lázních je vzdálena od penzionu 400m. Užijí si tu i aktivní sportovci a turisté.

Rekondice je možné zajistit i pro zcela zdravé hosty a skupiny osob. Nabízíme kvalitní služby, velmi pěkné ubytování a dobrou stravu za příjemnou cenu.

Orientační ceny rekondice, ozdravného pobytu v Krkonoších

- Rekondice a ubytování Janské Lázně, Černá hora

*   7 nocí (8 dnů) polopenze 3850,-/ osoba/  + zdarma bazén a solná jeskyně

*   7 nocí (8 dnů) plná penze 4410,-/osoba/  + zdarma bazén a solná jeskyně

*   týdenní pobyt 6 nocí 3300,-/osoba/  + zdarma bazén a solná jeskyně

Pro nabídku na Vaši konkrétní poptávku rekondice zašlete na e-mail: rezervace@penzionmartin.cz, nebo volejte tel. 731 495 600