Popis penzionu - ubytování Janské Lázně

Ubytování v Pensionu Martin *** Jánské Lázně

 

Kapacita ubytování je 50 lůžek. Pokoje jsou 2, 3, 4, 5ti lůžkové, apartmány 4 a 5ti lůžkové - LCD TV 82cm a satelitem, každý pokoj s vlastním. soc. zařízením, ubytovaným hostům je k dispozici zdarma na pokojích i WiFi připojení k internetu a kabelové připojení ADSL. K dispozici ubytovaným hostům je čajová kuchyňka s mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí.

Janské Lázně ubytování,  ubytovani Jánské Lázně Krkonoše, janske-lazne-ubytovani-penzion-martin

Tři 4 lůžkové pokoje je možné objednat jako apartmán s čajovou kuchyňkou s pátým odděleným lůžkem. Jeden apartmán pro 4 až 5 osob je s klasickou kuchyní a ledničkou, obývacím koutem a odděleným jedním pokojem.

Je možné objednat trezor na pokoji.

V objektu je soukromý vyhřívaný bazén s protiproudem.

Vyhřívaný bazén  - ubytování Penzion Martin - Janské LázněJanské Lázně ubytování,  ubytovani Jánské Lázně Krkonoše, janske-lazne-ubytovani-penzion-martin

Ubytování v Penzionu Martin

začíná v Janských Lázních od 15 -20 hodin v nástupní den a končí v den odjezdu v 10 hodin. Pro lyže, snowboard a skladování kol pro cyklisty je určena lyžárna. S kočárky je možné vstoupit a uskladnit v prostoru přezouvárny. U vstupu před recepcí je přezouvárna s vyhřívanou podlahou pro odkládání turistické obuvi.

Restaurace

V objektu je restaurace určená pro podávání snídaní švédský stůl. Další stravování (polopenzi nebo plnou penzi) je možné objednat za zvýhodněnou cenu -10% při příjezdu v nekuřácké restauraci "F" 20m od objektu nebo Sanssouci (cca200m). V okolí je mnoho jiných restaurací, restaurace "F" Skirent 20m, nejbližší další restaurace 80m, diskotéka s pizzerií 100m, restaurant Minigolf 60m a další restaurace jsou v centru města Janských Lázní cca 200-300m. Pro velké skupiny osob ( rekondice aj. ) je možné objednat hotová jídla podávaná přímo v penzionu. V penzionu zakoupíte balené vody, pivo, výborná vína z Jižní Moravy, dobrůtky, chipsy aj.

Restaurace ubytování Penzionu Martin *** Janské Lázně

Součástí restaurace je i salonek.

Parkování

U objektu je parkoviště pro hosty. Obvykle všechny automobily parkují u objektu (nebo je možné případně parkovat na centrálním parkovišti Jánské Lázně).

Firemní akce s ubytováním v Jánských Lázních

Firemní akce - teambuilding s ubytováním v Jánských Lázních – vhodné pro prezentace, školení jsou ozvučené prostory s mix. pultem a mikrofonem. Kapacita cca 50 osob nebo salonek cca 15 osob. Stravování v případě skupin je možné řešit individuálně v restauraci v objektu nebo je možné objednat stravu - hotová jídla a speciality na vyžádání. Pro akce doporučujeme klidnější období jaro, léto a podzim.

K akcím je možné přiobjednat lázeňské rehabilitace, masáže aj. Zdarma je trvalé připojení na internet WiFi – VDSL.

RESTAURACE Penzionu Martin ***

Restaurace Penzionu Martin *** Jánské Lázně ... podáváme bohaté snídaně formou bufetu – v ceně pobytu. Restaurace s plazmovou televizí je ozvučena s mix. pultem a reprodukovanou hudbou. Vhodný prostor i pro školení a akce.

SILVESTR NA HORÁCH - Krkonoše

Přijímáme rezervace na Silvestr 2018! Oslava a přivítání Nového roku 2019 proběhne pro ubytované hosty v restauraci Penzionu Martin. Po celý večer bude k dispozici bohatý raut - celovečerní bufet, večeře + novoroční přípitek, slané pečivo a ohňostroj. Bezvadná kombinace zábavy a lyžování.

Rezervace

Rezervovat ubytování Jánské Lázně Penzionu Martin***můžete na e-mail: rezervace@penzionmartin.cz nebo na telefonu (+420) 731 495 600.

Po zaslání rezervace Vás budeme ihned kontaktovat. Po úhradě zálohy provedeme závaznou rezervaci. Doporučujeme včasné objednání pobytu.

Pro CK a skupinové zájezdy, rekondice výhodné podmínky na vyžádání.